Як це працює

Перш за все треба пройти просту процедуру реєстрації на сайті. Зареєструватися можна або самостійно зайшовши на сайт, або за реферальною ссилкою, яку можна отримати від вже зареєстрованого користувача. При реєстрації за реферальною ссилкою ви можете зробити приємно тому хто її вам надав, тобто той користувач отримає бонус у вигляді 50% від вартості вашого першого поповнення гаманця.

На сайті існує дві внутрішні валюти: LIKES (перший тур аукціону) і COINS (другий тур аукціону). Також є основна валюта (тобто куплена за реальні гроші) і бонусна (яку отримують як бонус, наприклад за реєстрацію, в подарунок від іншого користувача тощо) Щоб мати можливість брати участь в аукціонах необхідно або поповнити гаманець (будь-яким із трьох можливих варіантів поповнення (PayPal, Credit/Debit Card, LiqPay)), або мати бонусні кошти на балансі. Один LIKE/COIN коштує 1 гривню (українська національна валюта). Мінімальна сума поповнення 20 LIKES/COINS, і розраховуватися за внутрішні валюти сайту можна будь-якою валютою світу.

Перший тур аукціону

Аукціон будь-якого товару на сайті починається з ПЕРШОГО ТУРУ. Цей етап розпочинається зразу ж після першої ставки на товар і триває не більше 6 днів. Внутрішня валюта для ПЕРШОГО ТУРУ є LIKES. Кожен товар на сайті має набрати певну кількість “лайків”, яку встановлює адміністрація сайту. Якщо ця кількість “лайків” буде набрана раніше ніж за 6 днів, то аукціон цього товару автоматично переходить у ДРУГИЙ ТУР і користувачі які поставили 100 найбільших ставок також переходять у ДРУГИЙ ТУР, щоб там визначився єдиний переможець того аукціону. Якщо та певна кількість “лайків” не буде набрана за 6 днів, то аукціон на той товар завершується і всі хто приймав у ньому участь отримають повернення всіх витрачених коштів на баланс рахунку. Всі учасники ПЕРШОГО ТУРУ, які не перейшли в ДРУГИЙ ТУР отримають 25% від поставлених коштів, але тільки які були витрачені з основного балансу, а не загальної витраченої суми (тобто які користувач купив за реальні гроші).

На сайті присутній обмінник “лайків” на “коїни” і навпаки. Ця послуга має комісію 10% від операції і можна обмінювати лише кошти з основного балансу. Така ж сама комісія 10% від операції за послугу дарувати “лайки” або “коїни” іншим учасникам, головне знати їхню електронну пошту і мати кошти на основному балансі. Ще є послуга взяти кошти в кредит без %. Для ПЕРШОГО ТУРУ користувач може взяти не більше ніж 25% від всіх поставлених коштів за окремий лот і якщо не пройде до ДРУГОГО ТУРУ, то кошти які отримає назад за те що не перейшов у інший тур можуть компенсувати його заборгованість по кредиту. А якщо перейде в ДРУГИЙ ТУР, то має погасити ту заборгованість по кредиту, щоб далі брати участь в турі за визначення переможця.

Другий тур аукціону

Завжди після закінчення ПЕРШОГО ТУРУ аукціону (якщо товар набирає певну кількість “лайків”, яку встановлює адміністрація сайту) починається ДРУГИЙ ТУР. Цей етап триває всього 24 години і має внутрішню валюту для цього туру яка називається COINS. Переможцем ДРУГОГО ТУРУ може бути лише один користувач, який поставив найбільшу кількість “коїнів”. По завершенню цього туру всі учасників які не стали переможцями отримають 50% від поставлених “коїнів” з основного балансу, а не загальної витраченої суми (тобто які користувач купив за реальні гроші). Також є послуга взяти кошти в кредит без % для ДРУГОГО ТУРУ. Користувач може взяти не більше ніж 50% від всіх поставлених коштів за окремий лот і якщо не стане переможцем, то кошти які отримає назад за те що не став переможцем можуть компенсувати його заборгованість по кредиту. А якщо стане переможцем, то має погасити ту заборгованість по кредиту, щоб мати змогу отримати той виграний товар.

Після того як учасник виграв аукціон, він має можливіть обрати чи забрати виграний товар чи продати його за певну суму іншим учасникам. Комісія за таку дію 10% від операції. Ще на сайті присутня послуга покласти кошти на депозит, але лише з основного балансу, під такі умови:

– 7 днів під 7%,

– 15 днів під 20%,

– 30 днів під 50%.

Також всі зареєстровані користувачі можуть отримати бонус у 500 LIKES (гарантовано 100 LIKES лише за реєстрацію і 400 LIKES після того як перший раз візьмуть участь у ДРУГОМУ ТУРІ). Ще є функція кожного місяця отримувати 50% від всіх витрачених коштів за попередній місяць, але лише витрачених з основного балансу і при умові якщо за той попередній місяць користувач не виграв ні одного аукціону.

А саме цікавіше те, що можна отримати грошову винагороду у розмірі 500$, після того як по реферальній ссилці користувача зареєструється 1000 учасників, які зроблять хоча б мінімальне поповнення основного балансу (тобто куплять LIKES/COINS за реальні гроші).

Бажаємо успіхів!!!