Тарифи та вартість послуг

На сайті існує дві внутрішні валюти: LIKES (перший тур аукціону) і COINS (другий тур аукціону). Також є основна валюта (тобто куплена за реальні гроші) і бонусна (яку отримують як бонус, наприклад за реєстрацію, в подарунок від іншого користувача тощо) Щоб мати можливість брати участь в аукціонах необхідно або поповнити гаманець (будь-яким із трьох можливих варіантів поповнення (PayPal, Credit/Debit Card, LiqPay)), або мати бонусні кошти на балансі. Один LIKE/COIN коштує 1 гривню (українська національна валюта). Мінімальна сума поповнення 20 LIKES/COINS, і розраховуватися за внутрішні валюти сайту можна будь-якою валютою світу. Всі кошти які потрапили на основний баланс сайту вивести назад вже не можна буде!!!

Ми пропонуємо ЛИШЕ нову техніку і доставляємо її будь-куди БЕЗКОШТОВНО!!!

У верхній частині сайту видно скільки коштує один LIKE/COIN у доларах США і євро, але курс може коливатися, тому що прив’язаний до курсу валют ПриватБанку (український банк).

За такі послуги як подарувати кошти, продати/купити товар з розділу “Shop” і послугу обмінника присутня комісія у розмірі 10% від операції і ці операції можна проводити лише з коштами з основного балансу. Мінімальна сума для обміну 10 LIKES/COINS.

На сайті присутня послуга покласти кошти на депозит, але лише з основного балансу, під такі умови:

– 7 днів під 7%,

– 15 днів під 20%,

– 30 днів під 50%.

Мінімальна сума для депозиту 15 LIKES/COINS. Послуга взяти кошти в кредит є без % для обох турів і бажано погасити заборгованість чим пошвидше, щоб можна було далі приймати участь в аукціонах і вигравати товари.

Також можна отримати грошову винагороду у розмірі 500$, після того як по реферальній ссилці користувача зареєструється 1000 учасників, які зроблять хоча б мінімальне поповнення основного балансу (тобто куплять LIKES/COINS за реальні гроші).

Умови повернення/обміну

Протягом 14 днів від дати отримання товару клієнт має право повернути або обміняти товар. Кожне повернення чи обмін розгядаються індивідуально. Клієнт має відправити запит про повернення/обмін на електронну адресу: support@online-ae.net.