Правила та умови

Останнє оновлення: 25 серпня 2019 року

Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови (“Правила та умови”) перед тим, як користуватися веб-сайтом http://www.online-ae.net (“Сервіс”), що керується Інтернет-аукціонами електроніки.

Ваш доступ до Сервісу та його використання залежить від прийняття та дотримання цих Умов. Ці Умови поширюються на всіх відвідувачів, користувачів та інших осіб, які бажають отримати доступ або скористатися Сервісом.

Ви погоджуєтесь з цими Умовами при доступі до Сервісу чи користуванні ним. Якщо ви не згодні з будь-якою частиною умов, то ви не маєте дозволу на доступ до Сервісу.

Зв’язок

Створюючи обліковий запис на нашому Сервісі, ви погоджуєтесь отримувати розсилки, маркетингові або рекламні матеріали та іншу інформацію, яку ми можемо надсилати. Однак ви можете відмовитися від отримання будь-якого або всіх цих повідомлень від нас, скориставшись посиланням на скасування підписки або інструкціями, наданими в будь-якому електронному листі, який ми надсилаємо.

Покупки

Якщо ви бажаєте придбати будь-який товар або послугу, доступну через Сервіс (“Покупка”), вас можуть попросити надати певну інформацію, що стосується вашої Покупки, включаючи, без обмежень, номер вашої кредитної картки, термін дії вашої кредитної картки, вашу платіжну адресу та інформацію про доставку.

Ви заявляєте та гарантуєте, що: ви маєте законне право використовувати будь-яку кредитну карту (-и) чи інші способи платежів у зв’язку з будь-якою покупкою; і що інформація, яку ви нам надаєте, є правдивою, правильною та повною.

Послуга може залучати використання сторонніх послуг для полегшення оплати та завершення Покупки. Подаючи Вашу інформацію, Ви надаєте нам право надавати цю інформацію третім сторонам відповідно до нашої Політики конфіденційності.

Ми залишаємо за собою право відмовити або скасувати ваше замовлення в будь-який час з причин, включаючи, але не обмежуючись ними: наявність товару або послуги, помилки в описі або ціні товару чи послуги, помилка у вашому замовлення або інші причини.

Ми залишаємо за собою право відмовити або скасувати ваше замовлення, якщо підозрюється шахрайство або несанкціонована або незаконна операція.

Доступність, помилки та неточності

Ми постійно оновлюємо пропозиції товарів та послуг на Сервісі. У нас можуть виникнути затримки з оновленням інформації на Сервісі та в нашій рекламі на інших веб-сайтах. Інформація, знайдена на Сервісі, може містити помилки або неточності, а може бути не повною чи поточною. Продукти або послуги можуть бути неправильно оціненими, описаними неточно або недоступними на Сервісі, і ми не можемо гарантувати точність або повноту будь-якої інформації, знайденої на Сервісі.

Тому ми залишаємо за собою право змінювати або оновлювати інформацію та виправляти помилки, неточності чи упущення в будь-який час без попереднього повідомлення.

Конкурси, тоталізатори та акції

Будь-які конкурси, тоталізатори та інші акції (“Акції”), що надаються через Сервіс, можуть регулюватися правилами, окремими від цих Загальних положень та умов. Якщо ви берете участь у будь-яких Акціях, ознайомтесь із діючими правилами, а також з нашою Політикою конфіденційності. Якщо правила Акції суперечать цим Умовам, застосовуються правила Акції.

Зміст

Наш сервіс дозволяє розміщувати, посилати, зберігати, ділитися та іншим чином надавати доступ до певної інформації, тексту, графіки, відео чи іншого матеріалу (“Вміст”). Ви несете відповідальність за Вміст, який ви розміщуєте на Сервісі або через нього, включаючи його законність, надійність та відповідність.

Розміщуючи Вміст на Сервісі або через неї, Ви представляєте та гарантуєте, що: Вміст є вашим (ви ним володієте) та / або ви маєте право на його використання та право надавати нам права та ліцензію, передбачені в цих Умовах та що розміщення Вашого Вмісту на Сервісі або через нього не порушує прав на конфіденційність, права на публічність, авторські права, договірні права чи будь-які інші права будь-якої особи чи юридичної особи. Ми залишаємо за собою право закрити обліковий запис тих, в кого буде виявлено порушення авторських прав.

Ви зберігаєте будь-які свої права на будь-який Вміст, який ви надсилаєте, публікуєте чи показуєте на Сервісі або через нього, і ви несете відповідальність за захист цих прав. Ми не несемо ніякої відповідальності і не несемо відповідальності за вміст, який ви або будь-які повідомлення третьої сторони на Сервісі або через нього. Однак, розміщуючи Вміст за допомогою Сервісу, ви надаєте нам право та ліцензію на використання, зміну, публічне виконання, публічне відображення, відтворення та розповсюдження такого Вмісту на Сервісі та через нього. Ви погоджуєтесь, що ця ліцензія включає право надавати нам Ваш Вміст іншим користувачам Сервісу, які також можуть використовувати Ваш Вміст відповідно до цих Умов.

Інтернет-аукціони електроніки мають право, але не зобов’язані контролювати та редагувати весь вміст, наданий користувачами.

Крім того, Вміст, знайдений на цьому Сервісі або через нього, є власністю Інтернет-аукціонів електроніки або використовується з дозволу. Ви не можете поширювати, змінювати, передавати, повторно використовувати, завантажувати, репостувати, копіювати або використовувати зазначений Вміст, повністю або частково, для комерційних цілей або для особистої вигоди, без попереднього письмового дозволу від нас.

Рахунки

Створюючи обліковий запис у нас, ви гарантуєте, що вам вже виповнилося 18 років, і що інформація, яку ви нам надаєте, є точною, повною та актуальною у всі часи. Неточна, неповна або застаріла інформація може призвести до негайного припинення дії вашого акаунта в Сервісі.

Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності свого облікового запису та пароля, включаючи, але не обмежуючись цим, обмеження доступу до свого комп’ютера та / або облікового запису. Ви погоджуєтесь брати на себе відповідальність за будь-які дії чи дії, що відбуваються під вашим обліковим записом та / або паролем, незалежно від того, чи є ваш пароль на нашому Сервісі чи сторонній службі. Ви повинні повідомити нас негайно, дізнавшись про будь-які порушення безпеки чи несанкціонованого використання вашого акаунта.

Ви не можете використовувати в якості імені ім’я іншої особи чи юридичної особи або законно недоступного для використання, ім’я чи товарний знак, на який поширюються будь-які права іншої особи чи юридичної особи, крім вас, без відповідного дозволу. Ви не можете використовувати як ім’я користувача будь-яке ім’я, яке є образливим, вульгарним або нецензурним.

Ми залишаємо за собою право відмовити в обслуговуванні, скасувати акаунти, видалити чи редагувати вміст або скасувати замовлення на власний розсуд.

Політика авторських прав

Ми поважаємо права інтелектуальної власності інших осіб. Наша політика відповідає на будь-які претензії на те, що вміст, розміщений на Сервісі, порушує авторські права чи інші права інтелектуальної власності (“Порушення”) будь-якої особи чи юридичної особи.

Якщо ви власник авторських прав або уповноважений від його імені, і ви вважаєте, що захищені авторським правом дані було скопійовано таким чином, що є порушенням авторських прав, надішліть свою заяву електронною поштою на support@online-ae.net з темою: “Порушення авторських прав” та включіть у свою заяву детальний опис порушення, як детально описано нижче, під “Повідомлення DMCA та порядок подання заяв про порушення авторських прав”.

Вас можуть притягнути до відповідальності за збитки (включаючи витрати та оплату адвокатів) за хибні подання або недобросовісні вимоги за порушення будь-якого Вмісту, знайденого на Сервісі та / або через Сервіс, щодо ваших авторських прав.

Повідомлення DMCA та порядок подання заяв про порушення авторських прав

Ви можете подати сповіщення відповідно до Закону про захист авторських прав до DMCA (Digital Millennium Copyright Act), надавши нашому Агенту авторських прав таку інформацію у письмовій формі:

  • електронний або фізичний підпис особи, уповноваженої діяти від імені власника інтересу авторського права;
  • опис захищеного авторським правом твору, на який ви заявляєте, було порушено, включаючи URL-адресу (тобто адресу веб-сторінки) місця, де існує авторське право, або копію роботи, захищеної авторським правом;
  • ідентифікація URL-адреси чи іншого конкретного місцезнаходження на Сервісі, де знаходиться матеріал, який, на вашу думку, порушує права;
  • Ваша адреса, номер телефону та адреса електронної пошти;
  • заява від вас, що ви вважаєте, що спірне використання не дозволено власником авторських прав, його агентом чи законом;
  • заява зроблена Вами за покарання неправдивих дій, що наведена вище інформація у Вашому повідомленні є точною і що Ви є власником авторських прав або уповноваженим діяти від імені власника авторських прав.

Ви можете зв’язатися з нашим Агентом з авторських прав електронною поштою support@online-ae.net

Інтелектуальна власність

Сервіс та його оригінальний вміст (за винятком вмісту, що надається користувачами), функції та функціональність є і залишаться виключною власністю Інтернет-аукціонів електроніки та її ліцензіарів. Служба захищена авторським правом, торговою маркою та іншими законами США та зарубіжних країн. Наші торговельні марки не можуть використовуватися разом з будь-яким товаром чи послугою без попередньої письмової згоди Інтернет-аукціонів електроніки.

Посилання на інші веб-сайти

Наш сервіс може містити посилання на сторонні веб-сайти чи послуги, які не належать або контролюються Інтернет-аукціонами електроніки

Інтернет-аукціони електроніки не контролюють і не несуть відповідальності за вміст, політику конфіденційності або практику будь-яких сторонніх веб-сайтів чи сервісів. Ми не гарантуємо пропозиції будь-якої з цих організацій чи фізичних осіб або їх веб-сайтів.

Ви усвідомлюєте та погоджуєтесь, що Інтернет-аукціони електроніки не несуть відповідальності, прямо чи опосередковано, за будь-які збитки, спричинені чи ймовірно спричинені або пов’язані з використанням або залежністю від будь-якого такого вмісту, товарів чи послуг, доступних на або через будь-які подібні веб-сайти чи сервіси третіх сторін.

Ми наполегливо радимо ознайомитися з умовами та правилами конфіденційності будь-яких веб-сайтів чи сервісів, які ви відвідуєте.

Припинення

Ми можемо припинити або призупинити дію Вашого облікового запису та заборонити доступ до Сервісу негайно, без попереднього повідомлення, за власним розсудом, з будь-якої причини та без обмежень, включаючи, але не обмежуючись порушенням Умов.

Якщо ви хочете закрити свій обліковий запис, ви можете просто припинити використання Сервісу.

Відшкодування збитків

Ви погоджуєтесь захищати, відшкодовувати та проводити нешкідливі Інтернет-аукціони електроніки та її ліцензіата та ліцензіарів та їх працівників, підрядників, агентів та директорів від та проти будь-яких вимог, збитків, зобов’язань, витрат або боргу, а також витрати (включаючи, але не обмежуючись розміром адвокатських платежів), що виникають внаслідок або випливають з: а) Вашого використання та доступу на Сервісі, Вами або будь-якою особою, яка використовує Ваш рахунок та пароль; б) порушення цих Умов або в) Вміст, розміщений на Сервісі.

Обмеження відповідальності

Ні в якому разі Інтернет-аукціони з електроніки, а також її директори, працівники, партнери, агенти, постачальники або філії не несуть відповідальності за будь-які непрямі, випадкові, спеціальні, наслідкові або каральні збитки, у тому числі без обмежень, втрати прибутку, даних чи інші нематеріальні втрати, що виникають внаслідок вашого доступу або використання або неможливості доступу або використання Сервісу; будь-яка поведінка або вміст будь-якої третьої сторони Сервісу; будь-який вміст, отриманий від Сервісу; та несанкціонований доступ, використання чи зміна ваших передач чи вмісту, ґрунтуючись на гарантії, договорі, відповідальності (включаючи недбалість) чи будь-якій іншій юридичній теорії, незалежно від того, чи нас повідомляли про можливість такої шкоди і навіть якщо встановлений тут засіб захисту виявив невдачу своєї основної мети.

Відмова від відповідальності

Ви користуєтесь Сервісом на свій страх і ризик. Послуга надається на принципах “ЯК Є” та “ЯК ДОСТУПНІ”. Послуга надається без гарантій будь-якого виду, будь то явних чи побічних, включаючи, але не обмежуючись, маються на увазі гарантії товарності, придатності для певної мети, непорушення чи ходу виконання.

Інтернет-аукціони електроніки не гарантують, що: a) Сервіс буде функціонувати безперебійно, захищено або доступна в будь-який конкретний час чи місце; б) будь-які помилки або дефекти будуть виправлені; в) Сервіс не містить вірусів або інших шкідливих компонентів; та г) результати використання Сервісу відповідають вашим вимогам.

Виключення

Деякі юрисдикції не дозволяють виключити певні гарантії або обмежити відповідальність за наслідкові або випадкові збитки, тому вищевказані обмеження можуть не стосуватися вас.

Регулювання права

Ці Умови регулюються та тлумачаться відповідно до законів штату Нью-Джерсі, Сполучені Штати, без огляду на положення конфлікту закону.

Наше невиконання будь-якого права чи надання цих Умов не вважатиметься відмовою від цих прав. Якщо будь-яке положення цих Умов визнане судом недійсним або не підлягає виконанню, решта положень цих Умов залишаються в силі. Ці Умови складають всю угоду між нами щодо нашого Сервісу, а також замінюють будь-які попередні домовленості, які ми мали між нами щодо Сервісу.

Зміни

Ми залишаємо за собою право, на власний розсуд, в будь-який час змінювати або замінювати ці Умови. Якщо перегляд є суттєвим, ми повідомимо щонайменше за 30 днів до вступу в силу нових умов. Що буде суттєвою зміною, визначатиметься на власний розсуд.

Продовжуючи доступ або користуватися нашим Сервісом після набуття чинності будь-яких змін, ви погоджуєтесь бути зобов’язані оновленим умовам. Якщо ви не погоджуєтесь з новими умовами, ви більше не маєте права користуватися Сервісом.

Зв’яжіться з нами

Якщо у вас є якісь питання щодо цих Умов, будь ласка, зв’яжіться з нами: support@online-ae.net.